Aktualności

Hipokrates Wielkopolski 2019 - nominowany Robert Werc

Na początku czerwca 2019 ponownie ruszyła tegoroczna edycja plebiscytu na Hipokratesa Wielkopolski. Wybieramy w nim najlepszych lekarzy, pielęgniarki oraz najlepsze placówki świadczące usługi medyczne. Wśród nominowanych lekarzy jest nasz lekarz rodzinny Robert Werc. Osoba oddana swojej profesji ale przede wszystkim poświęcająca się swoim pacjentom nie tylko w pracy ale także poza nią. Bardzo prosimy Państwa o oddanie swoich głosów na naszego reprezentanta w kategorii -  lekarz rodzinny. Okażmy nasze wsparcie, którym Doktor Werc obdarza nas każdego dnia. Doceńmy Jego codzienne staranie by nasze zdrowie było w jak najlepszej formie. Zdobyta statuetka byłaby naszym najlepszym podziękowaniem. 

Warto przypomnieć, że w kategorii przychodnia nominowana została również nasza jednostka Rodamed Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów. Będziemy bardzo wdzięczni za oddanie głosów również w tej kategorii. 

PONIŻEJ PODAJEMY JAK MOŻNA ODDAĆ SWÓJ GŁOS:


Pierwszy etap, podczas którego można głosować na kandydatów zgłoszonych w kategoriach powiatowych i regionalnych zakończy się do 10 lipca. Kandydaci, którzy uzyskają najwięcej głosów w swoich powiatach dołączą do etapu wojewódzkiego (zachowując ilość głosów). Głosowanie finałowe rozpocznie się 12 lipca i potrwa do 19 lipca.

Jak zagłosować w plebiscycie na lekarza Roberta Werca?
  • ZA POMOCĄ SMS – wysyłając wiadomości SMS Premium i uzyskując dostęp do bieżącego e-wydania gazety (koszt sms: 2,46 zł z VAT)

SMSPZLR.260 na numer 72355

W kategorii przychodnia/gabinet roku: Rodamed Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów – sms o treści: PZPG.373 na numer 72355