Poradnie

Akademia Życia

"Akademia Życia" to szkoła rodzenia której inicjatorem oraz założycielem była Pani Prezes Danuta Werc. Jej początki miały miejsce w 2017 roku i istnieje do dzisiaj.

Pod okiem doświadczonych i pełnych empatii Położnych przyszli rodzice uczą się jak postępować przed porodem, jak bezpiecznie i bezstresowo się do niego przygotować. Jak radzić sobie z okresem połogu i samej opieki nad noworodkiem.

Kolejną propozycją "Akademii życia" dla przyszłych mam jest nauka "chustonoszenia". To metoda noszenia naszego malucha, która ma jak najbardziej odciążyć kręgosłup młodej mamy, który bardzo często jest narażony na przeciążenia ale również dla samego dziecka jest ona bardzo bezpieczna pod warunkiem, że nauka stosowania tej metody jest przeprowadzona pod okiem osób wyspecjalizowanych. 

Masaż Shantala. To metoda masażu oraz rehabilitacja naszej pociechy, którą możemy stosować nawet od drugiego miesiąca życia. Pozwala ona nauczyć młode mamy obserwacji prawidłowych zachowań naszego dziecka poprzez ćwiczenia oraz delikatny dotyk. To nie tylko forma rehablitacji ale także przede wszystkim budowanie jeszcze większej więzi pomiędzy Mamą a dzieckiem. 

Zapraszamy na zajęcia, które są przeprowadzane w miłej i rodzinnej atmosferze.